Worms

Solucan savaşcısı stratejik oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 1,4M
  • Version 0.0.34
  • Dil İngilizce
  • Firma Electronic Arts Nederland BV
Worms, uygulaması android işletim sistemine ve 1,6 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için yazılmış solucan savaşcısı olacağınız bir strateji oyunudur
Worms, uygulaması android işletim sistemine ve 1,6  üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış solucan savaşcısı olacağınız bir strateji oyunudur

Uygulamaya 1,98 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz, uygulamayı satın almadan önce denemek isterseniz uygulamanın demo sürümünü deneyebilir ve memnun kaldıktan sonra alabilirsiniz. Uygulama 3d olarak mobil cihazlara uygun olarak üretilmiştir.

Uygulamayı bir platform üzerinde yer alan 2-3 yada daha fazla solucan takımından oluşan canlılar sırayla hamlelerini yaparlar. Hem eğlenceli vakit geçirmek hemde heyecan içerisinde oyun oynamak istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Uygulamada  Rakipleri temizlemek üzere solucanlara verilmiş pek çok silah vardır. El bombası, bazuka, tüfek, molotof kokteyli, mayın, koyun, inek, yaşlı teyze ve benzeri araçlardan oluşan 64 ayrı silah çeşidi bulunmaktadır. Silahlar dışında, bir sonraki hamleyi belirlemek üzere delme araçları, ip, paraşüt gibi araçlar, bunun dışında savunma için de freze ve girder gibi araçlar bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster
Worms indir
DİĞER SÜRÜMLER